Захист решіток на вікна від корозії Захист решіток на вікна від корозії

 • Навесы

  Мы предлагаем выход с этого положения – изящный навес. Что в дождливые и жаркие дни может отлично укрывать от осадков или палящего солнца маленьких детей, так любящих играть возле вашего дома.

 • Заборы и ворота

  Выбирая забор нужно руководствоваться следующими приоритетами: цена, надежность, эстетика, привлекательность и долговечность..

 • Перила и ограждения

  Интерьер квартир, офисов и домов включает в себя обстановку внутри помещений, снаружи, окна, балконы и лоджию.

Производственное предприятие

Авторизация:

Нашим клиентам:

Акция-Akcia

Zashchita-reshetok-na-okna-ot-korroziiМеталеві грати на вікна не дарма здобули свою популярність. Їх установка являється найнадійнішим способом захисту будинків, квартир, офісів та інших приміщень, від зловмисників. У Києві можна помітити тенденцію, що саме на перших і останніх поверхах будівель встановлюють такі конструкції. Це обумовлено даними статистики, згідно з якими, саме жителів цих поверхів найчастіше грабують.

Вибір віконних решіток в Києві

Захисні металеві конструкції відрізняються в першу чергу, візуальними характеристиками. Деякі решітки більше нагадують тюремні, хоча для підвальних приміщень, краса конструкцій не має особливого значення.

У приватних будинках, квартирах, на дачах, найчастіше встановлюють більш сучасні і візуально привабливіші решітки. Їх поділяють на 2 види:

 • • ковані. Хоча їх вартість досить висока, саме ковані решітки в Києві є найпопулярнішими. Їх встановлюють в ресторанах, кафе, житлових приміщеннях і т.д. Оскільки кожне замовлення виконується строго відповідно до побажань замовника, знайти ідентичні грати практично неможливо. До того ж, клієнти компанії «Майстри Металу» можуть доповнити будь-яку композицію додатковими елементами, або запропонувати свій варіант;
 • • зварні. Їх вартість значно нижче, але на надійності конструкції це не позначається. Для любителів простих ліній і мінімалізму, даний вид грат підходить ідеально.

Який з цих видів решіток краще замовити, кожен клієнт нашої компанії визначається самостійно. Менеджери компанії «Майстри Металу» надають всебічну допомогу у виборі відповідної моделі, враховуючи вимоги клієнта і його фінансові можливості.

Варто відзначити, що, як і інші металеві вироби, решітки підвладні корозії. Щоб максимально продовжити їх термін експлуатації, фахівці компанії наносять спеціальне покриття – тонкий шар цинку. Даний метод називається «холодна оцинковка». Цинкова плівка запобігає процессу корозії. Відповідно, виготовлені нами решітки на вікна в Києві надійно служать протягом багатьох років.

Zakaz-zvonka-mastera