Незмінні традиції Незмінні традиції

 • Навесы

  Мы предлагаем выход с этого положения – изящный навес. Что в дождливые и жаркие дни может отлично укрывать от осадков или палящего солнца маленьких детей, так любящих играть возле вашего дома.

 • Заборы и ворота

  Выбирая забор нужно руководствоваться следующими приоритетами: цена, надежность, эстетика, привлекательность и долговечность..

 • Перила и ограждения

  Интерьер квартир, офисов и домов включает в себя обстановку внутри помещений, снаружи, окна, балконы и лоджию.

Производственное предприятие

Авторизация:

Нашим клиентам:

Акция-Akcia

Neizmennyye-traditsiiЗ давніх часів люди шукали способи захистити своє житло від непроханих гостей і лихого ока. Методи були різноманітні, але далеко не всі ефективні. Згодом популярними стали грати на вікна, конструкційні особливості яких з кожним роком змінювалися.

Надійний багаторічний захист

Металеві грати на вікна використовувалися з давніх часів. Вони вважалися найнадійнішим способом убезпечити житло. На даний момент металеві решітки в Києві встановлюють як в багатоквартирних будинках, так і в котеджах, на дачах і т.д. Але їх конструкції, в порівнянні з моделями 100-річної давності, істотно модернізувалися. Вони є не тільки захистом, але і стильною прикрасою фасаду.

Перед тим, як замовити решітки на вікна в Києві, варто акцентувати увагу на їх видах. Їх поділяють на:

 • • ковані. Такі металеві вироби дозволяють не тільки створити унікальний дизайн, але і втілити всі фантазії замовника. Найчастіше їх прикрашають різними завитками, листям, квітами і т.д. Оскільки кожна деталь кованих решіток на вікна виготовляється майстром вручну, вартість конструкції досить висока. Вона варіюється від складності композиції, розміру решітки і т.д .;
 • • зварні. Хоча візуально вони виглядають досить просто, такі грати на вікна дуже міцні. Однією з головних їх переваг є доступна ціна, тому більшість жителів Києва обирають саме цей вид.

Вибираючи решітки на вікна, необхідно ознайомитися з каталогом продукції, вибрати підходящі варіанти в Києві, або запропонувати свої.

Професіоналізм і майстерність

Звернувшись в компанію «Майстри Металу» в Києві, ви отримаєте не тільки якісні решітки на вікна, але і бездоганний сервіс, унікальні ескізи і всебічну допомогу в установці конструкцій.

Хоча багато людей вважають, що можуть самостійно зробити виміри і здійснити монтаж решіток, як показує статистика, навіть найменша помилка може вплинути на надійність конструкції. Тому краще довіряти настільки складну справу професіоналам.

Оскільки наші фахівці виготовляють всі решітки самостійно безпосередньо в Києві, ми можемо запропонувати варіанти металевих решіток на будь-який смак і гаманець. Завдяки оптимізації процесу, наші конструкції не тільки красиві і надійні, але і недорогі. Уточнити вартість можна за телефонами (097) 339-71-58, (044) 338-48-21, (050) 742-00-88, або замовивши зворотний дзвінок через форму, розташовану з правого боку сторінки сайту.

Zakaz-zvonka-mastera