Найбільш затребувані захисні металоконструкції Найбільш затребувані захисні металоконструкції

 • Навесы

  Мы предлагаем выход с этого положения – изящный навес. Что в дождливые и жаркие дни может отлично укрывать от осадков или палящего солнца маленьких детей, так любящих играть возле вашего дома.

 • Заборы и ворота

  Выбирая забор нужно руководствоваться следующими приоритетами: цена, надежность, эстетика, привлекательность и долговечность..

 • Перила и ограждения

  Интерьер квартир, офисов и домов включает в себя обстановку внутри помещений, снаружи, окна, балконы и лоджию.

Производственное предприятие

Авторизация:

Нашим клиентам:

Акция-Akcia

Samyye-vostrebovannyye-zashchitnyye-metallokonstruktsiiКожна людина дбає про своє майно, намагається його убезпечити і зробити своє життя максимально комфортним. Фахівці компанії «Майстри Металу» виготовляють стильні і недорогі віконні решітки, козирки, ворота, навіси та інші металоконструкції, які виділяються не тільки своїми бездоганними візуальними характеристиками, але і відмінною якістю. Давайте детальніше поговоримо про їх різноманітність.

Балконні та віконні решітки

У Києві такі конструкції – не рідкість. Їх встановлюють в різних видах приміщень:

 • • в ресторанах, кафе;
 • • в багатоповерхових і приватних будинках;
 • • на складах і промислових підприємствах тощо.

Ґрати на вікна й балкони відрізняються дизайном. Вони можуть бути зварними і кованими. Перший вид істотно дешевший, другий – дорожчий. «Золотою серединою» є художнє кування.

Навіси

Хоча їх головне призначення – захист від УФ-випромінювання, навіси часто встановлюють для створення затишного куточка біля приватних будинків, кафе, ресторанів, балконних терас і т.д. Їх конструкція складається їх металевого каркаса і покрівельного матеріалу, наприклад, оргскла, полікарбонату, металу або черепиці.

Козирки

Їх монтують для того, щоб козирок захищав територію перед дверима і самі двері. До того ж, наприклад, в погану погоду, під козирком зручно відкривати і закривати парасольку. Дверні конструкції також служать довше, коли їх захищає козирок.

Перила та огорожі

Такі конструкції допомагають зробити перебування на балконах і т.д. біль безпечними. Їх встановлюють у всіх багатоповерхових будинках, так як при відсутності поручнів і огорож, істотно збільшується кількість екстрених ситуацій. Особливо актуальна проблема в тих приміщеннях, де є маленькі діти, які з необережності можуть завдати собі шкоди.

Хвіртки, ворота і забори

Фахівці компанії «Майстри Металу» виготовляють дані металоконструкції, як в комплекті, так і окремо. Вони повинні гармонійно поєднуватися між собою, тому важливо, щоб майстри дотримувалися єдиної стилістичної ідеї. Надійність, міцність і бездоганний дизайн – головні переваги наших металоконструкцій.

Сходи

Хочете замовити якісну сходи? Тоді ви потрапили за адресою. Наші сходи володіють високими експлуатаційними характеристиками, тому їх бездоганний вигляд не змінюється навіть через 10 років.

Zakaz-zvonka-mastera