Навіси для кафе Навіси для кафе

  • Навесы

    Мы предлагаем выход с этого положения – изящный навес. Что в дождливые и жаркие дни может отлично укрывать от осадков или палящего солнца маленьких детей, так любящих играть возле вашего дома.

  • Заборы и ворота

    Выбирая забор нужно руководствоваться следующими приоритетами: цена, надежность, эстетика, привлекательность и долговечность..

  • Перила и ограждения

    Интерьер квартир, офисов и домов включает в себя обстановку внутри помещений, снаружи, окна, балконы и лоджию.

Производственное предприятие

Авторизация:

Нашим клиентам:

Акция-Akcia

Navis-dlya-kafeНавіси в Києві часто використовують не тільки в якості захисту для автомобіля або приватної зони відпочинку, а і в літніх кафе. Такі конструкції захищають відвідувачів закладу від погодних умов. Виглядають вони оригінально, стильно і красиво.

Різноманітність навісів для кафе

Для створення навісу для кафе, в будь-якому випадку, використовується металевий каркас. В якості покриття може бути профнастил, полікарбонат, дерево або ж метал. Вибір одного з цих матеріалів безпосередньо залежить від побажань замовника і стилістичного рішення дизайнера кафе.

Дерево – недовговічний матеріал. Як не крути, а використання металу дає більше можливостей для створення унікального дизайнерського навісу для кафе в Києві. При необхідності, його можна прикрасити елементами художньої ковки.

Найкращим варіантом для літніх кафе є навіси з полікарбонату. Цей матеріал стійкий до ударів, термопластичний, теплостійкий і довговічний. До того ж, він дуже легкий і захищає від прямих сонячний променів.

Ще однією перевагою таких навісів, є легкість їх збирання і розбирання. З огляду на той факт, що навіси для кафе їх власники воліють демонтувати в несезонний час, цей фактор є вельми актуальним і значно впливає на вибір матеріалів під час замовлення навісів для кафе в Києві.

Про презентабельнысть таких конструкцій навіть не варто сперечатися. Вони дійсно додають шарму і стилю будівлі, зручні у використанні і коштують недорого.

Досить популярні ковані навіси для кафе в Києві. Вони вражають своєю вишуканістю і підкреслюють індивідуальність закладу. Але при замовленні таких конструкцій, рекомендується звернутися до фахівців. Майстри Металу готові допомогти вам створити неповторний навіс для кафе в Києві за індивідуальним дизайном, здійснюючи все, починаючи з вимірів, закінчуючи його установкою.

Довірте настільки складна справа професіоналам і ви не пошкодуєте про свій вибір.

Zakaz-zvonka-mastera