Методи оцинковки. Який вибрати? Методи оцинковки. Який вибрати?

  • Навесы

    Мы предлагаем выход с этого положения – изящный навес. Что в дождливые и жаркие дни может отлично укрывать от осадков или палящего солнца маленьких детей, так любящих играть возле вашего дома.

  • Заборы и ворота

    Выбирая забор нужно руководствоваться следующими приоритетами: цена, надежность, эстетика, привлекательность и долговечность..

  • Перила и ограждения

    Интерьер квартир, офисов и домов включает в себя обстановку внутри помещений, снаружи, окна, балконы и лоджию.

Производственное предприятие

Авторизация:

Нашим клиентам:

Акция-Akcia

Metody-otsynkovky-Yakyy-vybratyПід методом «холодної оцинковки» мають на увазі спосіб захисту металу від корозії, яка є вічним супутником будь-яких металевих виробів. Ця технологія грунтується на використанні спеціальних лакофарбових покриттів, які в своєму складі мають цинк.

Такі засоби захисту металу від корозії наносяться на поверхню за допомогою напилення, пензлем, валиком. Після того, як грунтовка висохне, виріб обприскують водою. Після окислення, утворюється цинкове покриття.

Холодна оцинковка в Києві – один із напрямів, яким займається компанія Майстри Металу.

Холодна оцинковка використовується для покриття різного розміру металоконструкцій, котлів, огорож, віконних решіток, воріт і інших металевих виробів, які піддаються впливу зовнішніх факторів.

Основою захисту служать окислювально-відновні реакції, які відбуваються на поверхні оброблюваного металу. Причиною цих реакцій є більш високий потенціал цинку, в порівнянні з залізом.

Технологія «холодної оцинковки» нічим не поступається іншим альтернативним методам захисту металу від корозії, таким як гаряча, дифузна або гальванічна оцинковка. Також, холодна оцинковка в Києві має ряд переваг, наприклад, більш високі фізико-хімічні характеристики. До того ж ціна холодної оцинковки набагато менше, ніж її аналогів. Наприклад, гальванічна оцинковка дуже шкідлива для навколишнього середовища, гаряча – вимагає великих ємностей, в які повинні поміститися конструкції. А їх дуже мало. Оскільки такий захист металу вимагає великих витрат, її вартість також не маленька. Тому холодна оцинковка – надійний, дешевий і якісний спосіб захистити металеві вироби від корозії.

Майстри Металу пропонують замовити холодну оцинковку в Києві дешево, без шкоди якості! Фахівці компанії можуть обробити лакофарбовим покриттям з вмістом цинку конструкцію будь-якого розміру!

Якщо ви вже вирішили замовити металоконструкції, решітки на вікна або інші елементи, не економте і замовте холодну оцинковку, адже від цього буде залежати термін служби виробу.

Zakaz-zvonka-mastera