Ковані декоративні елементи - решітки на вікна Ковані декоративні елементи - решітки на вікна

  • Навесы

    Мы предлагаем выход с этого положения – изящный навес. Что в дождливые и жаркие дни может отлично укрывать от осадков или палящего солнца маленьких детей, так любящих играть возле вашего дома.

  • Заборы и ворота

    Выбирая забор нужно руководствоваться следующими приоритетами: цена, надежность, эстетика, привлекательность и долговечность..

  • Перила и ограждения

    Интерьер квартир, офисов и домов включает в себя обстановку внутри помещений, снаружи, окна, балконы и лоджию.

Производственное предприятие

Авторизация:

Нашим клиентам:

Акция-Akcia

Kovani-dekorativni-yelementi-reshitki-na-viknaКовані решітки завжди користуються попитом. Вони просто необхідні тим, хто хоче надійно захистити своє житло від злодіїв.

Ковані решітки користуються популярністю серед жителів багатоповерхових будинків, особливо, які проживають на перших поверхах.

До того ж, віконні решітки є не тільки захистом, але і декоративною прикрасою, яка доповнює і прикрашає фасад будівлі.

Привабливою можливістю є і те, що ковані решітки виготовляються за індивідуальним ескізом. Можна міняти вже готові малюнки, доповнювати елементами, щоб готові грати на вікна гармонійно вписувалися в екстер'єр будівлі.

Майстри Металу гарантують високу якість і довгі роки служби решіток. Для очищення металу використовується піскоструминний механізм, а для захисту від корозії ідеальним варіантом є холодне цинкування металевих виробів.

Щоб грати служили декоративним елементом, в деяких випадках рекомендується покривати їх патиною. Вона не тільки допоможе зробити з металевого виробу твір мистецтва, а й дасть можливість підібрати відповідний колір, який буде гармонійно вписуватися в дизайн.

Майстри Металу більше 10 років виготовляють решітки на вікна в Києві, тому саме такий тривалий період роботи в цій сфері, численні позитивні відгуки і служать гарантією якості. Приємні ціни і відмінний сервіс - це те, що змушує наших замовників повертатися до нас знову!

Zakaz-zvonka-mastera