Хвіртки від Майстрів Металу Хвіртки від Майстрів Металу

  • Навесы

    Мы предлагаем выход с этого положения – изящный навес. Что в дождливые и жаркие дни может отлично укрывать от осадков или палящего солнца маленьких детей, так любящих играть возле вашего дома.

  • Заборы и ворота

    Выбирая забор нужно руководствоваться следующими приоритетами: цена, надежность, эстетика, привлекательность и долговечность..

  • Перила и ограждения

    Интерьер квартир, офисов и домов включает в себя обстановку внутри помещений, снаружи, окна, балконы и лоджию.

Производственное предприятие

Авторизация:

Нашим клиентам:

Акция-Akcia

Khvirtky-vid-Maystriv-MetaluЗовнішній вигляд будинку може розповісти про його господаря багато, тому оформленню ділянки слід приділити бокові увагу.

Хвіртки і огорожі в Києві – перші елементи ділянки, які бачить гість, заходячи на територію будинку. Жителі Києва передусім намагаються підібрати саме ці складові дизайну території, адже вони використовуються не тільки для забезпечення безпеки будинку, але і для оформлення цілісної архітектурної композиції.

   Компанія «Майстри Металу» пропонує якісний і різноманітний вибір хвірток на ринку металевих виробів вже більше 10 років.

Для створення композиції калітки, покупець повинен визначитися зі стилем своєї ділянки і особистими смаками. Існує кілька видів хвірток, які можуть стати відмінним доповненням до загального вигляду будинку:

1. Загальна. Має повністю закриту конструкцію без щілин. Такий вид хвіртки відмінно вписується в стиль огорожі. Калітка стане продовженням паркану, тим самим, створюючи гармонію між елементами споруди.

2. З планок, сплетених між собою. Цей вид хвірток стане відмінним варіантом для оформлення саду.

3. Забір. Конструюється за допомогою штакетин, які з'єднуються один з одним по діагоналі.

4. Решітка з ромбоподібним центром. Підходить для відтворення сільській атмосфери.

5. Ковані. Один із самих практичних і красивих видів хвірток. Ковані калітки в Києві можуть використовуватися скрізь, починаючи з саду і закінчуючи красивою приміською ділянкою.

Компанія «Майстри Металу» використовує різні матеріали для додання хвірткам унікальності і потрібних характеристик:

· метал;

· профнастил;

· елементи ковки;

· полікарбонат фірми «Полігаль».

  «Майстри Металу» гарантують своїм покупцям поєднання оптимальної ціни, практичності, якості і краси товару. Співробітники компанії є висококваліфікованими працівниками і, звичайно ж, майстрами своєї справи. Вони готові вкласти все своє вміння і душу в виготовлення товару. При установці хвіртки у клієнтів можуть виникнути труднощі і, як наслідок, деякі проблеми. Тому «Майстри Металу» з радістю допоможуть не тільки з оформленням хвіртки, а й з її установкою.

При покупці хвіртки, слід також уважно придивитися до основних елементів конструкції, а саме, до ручки хвіртки, фурнітури і замка. Такий огляд забезпечить впевненість у хорошій охоронної функції, високої безпеки і зручності у використанні.

Zakaz-zvonka-mastera