Эксклюзив Эксклюзив

  • Навесы

    Мы предлагаем выход с этого положения – изящный навес. Что в дождливые и жаркие дни может отлично укрывать от осадков или палящего солнца маленьких детей, так любящих играть возле вашего дома.

  • Заборы и ворота

    Выбирая забор нужно руководствоваться следующими приоритетами: цена, надежность, эстетика, привлекательность и долговечность..

  • Перила и ограждения

    Интерьер квартир, офисов и домов включает в себя обстановку внутри помещений, снаружи, окна, балконы и лоджию.

Производственное предприятие

Авторизация:

Нашим клиентам:

Акция-Akcia

Креативні транспортні засоби перебувають на піку популярності. Вони демонструють особливий стиль і надають солідний статус. Співробітники компанії «Майстри Металу» пропонують супер-послугу - повне комплексне переобладнання таких бойових машин як БТР і БРДМ у Києві та області, але тільки з умовою, що вони будуть використовуватися в мирних цілях. Наприклад, під час риболовлі, полювання або ж для кращої прохідності у важкодоступні місця.

БМП і БРД - бойові машини, які використовують підрозділи піхоти для поліпшення військових маневрів. Ці позитивні сторони можна використовувати і при полюванні чи риболовлі. Але щоб машина нормально адаптувалася до нових умов використання, її потрібно переобладнати. Таке удосконалення бойових машин називають тюнінгом.

Эксклюзивные-изделия-Eksklyuzivnyye-izdeliya

«Майстри Металу» можуть запропонувати такі послугитюнінгу бойових машин:

1. Зміна зовнішніх деталей, для кращої адаптації.

2. Демонтаж корпусу машини.

3. Будь-яке фарбування, залежно від уподобань замовника.

4. Установка багажника, який дозволяє проводити транспортування квадроцикла.

5. Щоб вид бойової машини не був такий агресивний, встановлюються бронестекла.

6. Установка прожекторів для кращої видимості під час нічного полювання чи риболовлі.

7. Встановлення різних приладів для нічного бачення.

8. Перед початком тюнінгу, обговорюється питання про переобладнання входу в транспортний засіб.

Эксклюзивные-изделия-Eksklyuzivnyye-izdeliya

Під час роботи «Майстрів Металу», через демонтаж багатьох елементів, кількість місця в машині значно збільшується. Тому після закінчення роботи, в неї може вміститися 6-8 чоловік.

Эксклюзивные-изделия-Eksklyuzivnyye-izdeliya

Після завершення роботи, Замовник одержує ідеальну машину для рибалки і полювання, яка не тільки плаває, а й легко долає бездоріжжя.

Зверніть увагу!

Компанія «Майстри Металу» рекомендує, перед початком модернізації військової техніки, зробити технічний огляд бойової машини, а також налаштувати мотор і ходову частину.

Якщо вам сподобалася настільки цікава пропозиція, зв'яжіться з менеджерами нашої компанії по тел. (097) 339-71-58. Вони приїдуть до вас, щоб узгодити деталі замовлення. Також, можете замовити зворотний дзвінок.

 

Zakaz-zvonka-mastera