Використання козирків Використання козирків

  • Навесы

    Мы предлагаем выход с этого положения – изящный навес. Что в дождливые и жаркие дни может отлично укрывать от осадков или палящего солнца маленьких детей, так любящих играть возле вашего дома.

  • Заборы и ворота

    Выбирая забор нужно руководствоваться следующими приоритетами: цена, надежность, эстетика, привлекательность и долговечность..

  • Перила и ограждения

    Интерьер квартир, офисов и домов включает в себя обстановку внутри помещений, снаружи, окна, балконы и лоджию.

Производственное предприятие

Авторизация:

Нашим клиентам:

Акция-Akcia

Ispolzovaniye kozyrkovНайчастіше козирки виступають, як захист від різних атмосферних опадів, будь то сніг, дощ і т.п., так і з їх допомогою можна поліпшити або прикрасити архітектуру будинку. Вони допоможуть убезпечити вас в зимову пору від отримання травм на слизьких поверхнях, перед входом в будинок.

Виготовляють козирки з різних матеріалів, але ось найбільш часто використовувані з них:

1. Металочерепиця

Металочерепиця служить для виготовлення одно- або двосхилих козирків. Цей матеріал має велику вагу, також погані пластичні властивості, він грубий, але має хорошу міцність. Підійде тільки для тих, у кого в дизайні ділянки передбачено покриття металочерепицею, а то втратиться гармонійність.

2. Полікарбонат

Матеріал полікарбонат, який володіє довговічністю і з упевненістю переносить несприятливі умови. Це хороший варіант для виготовлення підвісних козирків. Також для додання оригінальності можна його пофарбувати, використовуючи один з відтінків великий колірної гами, що, без сумнівів, є його перевагою.

3. Профнастил

Це найпопулярніший матеріал, з якого виготовляють козирки, він легкий, має низьку ціну і довговічний.

Встановити козирки можна в багатьох місця. Наприклад, над входом в будинок, терасу і т.д

Позитивні сторони після установки:

1. Надається дому вид завершеності, і якусь родзинка.

2. Захищає вхід в будівлю від дощу, снігу, бурульок, що звисають з даху і від променів сонця.

3. Відвідувачі закладів частенько шукають захисту під козирками від дощу, граду і т. п. Тому для громадських місць, таких як ресторани, кафе, магазини, установка козирка може ще й приносити прибуток.

Козирки можуть бути будь-якої форми, наприклад квадратні, трикутні, та форм дуже багато, все залежить від уяви клієнта. Прикрасити козирки можна кованими або зварними елементами, що додасть їм оригінальність. Козирки також встановлюють над балконами і кондиціонерами, для їх захисту.

Zakaz-zvonka-mastera