Решітки на вікна. Захист і надійність Решітки на вікна. Захист і надійність

  • Навесы

    Мы предлагаем выход с этого положения – изящный навес. Что в дождливые и жаркие дни может отлично укрывать от осадков или палящего солнца маленьких детей, так любящих играть возле вашего дома.

  • Заборы и ворота

    Выбирая забор нужно руководствоваться следующими приоритетами: цена, надежность, эстетика, привлекательность и долговечность..

  • Перила и ограждения

    Интерьер квартир, офисов и домов включает в себя обстановку внутри помещений, снаружи, окна, балконы и лоджию.

Производственное предприятие

Авторизация:

Нашим клиентам:

Акция-Akcia

Reshitky-na-vikna-Zakhyst-i-nadiynist-1Кожна людина хоче відчувати себе захищеною у своєму домі. Аби бути впевненим у тому, що непрохані гості не завітають, коли нікого не буде вдома, необхідно правильно організувати захист будинку чи окремої квартири. Саме для цього і необхідні решітки на вікна та решітки на балкон.

В Києві установка таких конструкцій – звичне явище. Вже декілька десятків років, металеві конструкції для захисту приміщень (як житлових, так і не житлових), не нагадують тюремні решітки. Тобто, установити решітки на вікна можна не жертвуючи естетичним виглядом інтерєру.

Наприклад, розсувні решітки майже не видно, якщо вони знаходяться в розгорнутому вигляді.

Решітки на вікна в Києві, які виготовляють Майстри Металу, повністю відповідають всім вимогам пожежної безпеки, відрізняються практичністю, довговічністю і високою якістю виконання всіх робіт, в тому числі і установки.

Бажаєте підібрати незвичний колір решіток? Без проблем! Адже бажання замовника – закон! Надійні замки, оцинкування при бажанні замовника, підбір дизайну і кольору, індивідуальний розрахунок вартості решіток, заміри, установка і поради для правильної експлуатації – це далеко не все, що вам готові запропонувати спеціалісти компанії Майстри Металу. 

Zakaz-zvonka-mastera