Ковані решітки. На що звертати увагу? Ковані решітки. На що звертати увагу?

  • Навесы

    Мы предлагаем выход с этого положения – изящный навес. Что в дождливые и жаркие дни может отлично укрывать от осадков или палящего солнца маленьких детей, так любящих играть возле вашего дома.

  • Заборы и ворота

    Выбирая забор нужно руководствоваться следующими приоритетами: цена, надежность, эстетика, привлекательность и долговечность..

  • Перила и ограждения

    Интерьер квартир, офисов и домов включает в себя обстановку внутри помещений, снаружи, окна, балконы и лоджию.

Производственное предприятие

Авторизация:

Нашим клиентам:

Акция-Akcia

Kovani-reshitki-Na-shcho-zvertati-uvaguБагато людей намагаються захистити своє житло від несанкціонованого проникнення, встановлюючи сигналізації і т.п.

Але, як показує практика, найнадійнішим способом захисту є установка решіток на вікна. Вони можуть бути не тільки прості, але і декоративні.

Металеві ковані решітки

Перед тим, як встановити решітки на вікна, необхідно ретельно обміркувати загальну стилістику будинку, враховуючи і металеві конструкції. Вони повинні поєднуватися малюнком або хоча б окремими елементами з парканом, воротами або іншими металевими елементами.

Не менш важливо підібрати необхідний вид грат на вікна. Це можуть бути розсувні, знімні, стаціонарні або ж ковані. Слід враховувати і той факт, що згідно з правилами пожежної безпеки, встановлювати стаціонарні грати на всі вікна категорично забороняється. У разі евакуації, вибратися через віконні отвори з такими гратами практично неможливо.

Колір решіток - теж важлива деталь. Металеві ковані вироби можна покрити патиною, яка підбирається індивідуально.

Не варто економити і намагатися зробити решітки на вікна самостійно. Це не тільки зайва трата грошей і часу, але і ризик, адже більшість конструкцій, які зроблені непрофесіоналами, небезпечні.

Саме з цієї причини, краще звернутися до професіоналів, таким як Майстра Металу. Вони виконують навіть найскладніші замовлення, займаються не тільки виготовленням решіток, але і їх установкою.

Zakaz-zvonka-mastera