Грати на балкон Грати на балкон

  • Навесы

    Мы предлагаем выход с этого положения – изящный навес. Что в дождливые и жаркие дни может отлично укрывать от осадков или палящего солнца маленьких детей, так любящих играть возле вашего дома.

  • Заборы и ворота

    Выбирая забор нужно руководствоваться следующими приоритетами: цена, надежность, эстетика, привлекательность и долговечность..

  • Перила и ограждения

    Интерьер квартир, офисов и домов включает в себя обстановку внутри помещений, снаружи, окна, балконы и лоджию.

Производственное предприятие

Авторизация:

Нашим клиентам:

Акция-Akcia

Reshetki na balkon 22Коли клієнти купують захисні решітки на балкон, вони не особливо звертають увагу на зовнішній вигляд металевих виробів. Специфічна сторона замовлення, вкрай сильно зачіпає роботу.

Але все ж рішення вибору даних решіток залежить не від високої ціни, а від якості. Грати на балкон допомагають запобігти проникненню в будинок, якщо, наприклад, залишили відкриті двері в лоджію. До того ж, діти можуть відчинити вікно. Згідно зі статистикою, більшість випадків випадінь з балконів дітей, були саме через неуважність їх батьків.

Крім великої різниці в ціні через зовнішні форми, замовні конструкції мають різний металевий профіль. До того ж, роль грає і обраний малюнок.

Якщо підійти до вибору фахівців з виготовлення металоконструкцій з розумом, можна поставити якісні та безпечні решітки за дуже вигідною ціною.

Орні решітки найпопулярніші. Розрізняють ковані і зварні. Зазвичай встановлюють в торці віконних прорізів або в накладку на них. Спосіб установки залежить від виду балкона. Всі металеві конструкції покривають антикорозійним покриттям. Розсувні грати не так актуальні, тому що їх кріплять на внутрішній стороні балкона або лоджії.

Також багатьом подобається ідея зробити французький балкон, використовуючи архітектурні та металеві нововведення. Для любителів рослин, є можливість зробити клумбу прямо на лоджії, так як форми балконних ґрат дозволяють створити спеціальні вигини, куди і ставляться квіти.

Zakaz-zvonka-mastera