Балконні решітки. Як встановити? Балконні решітки. Як встановити?

  • Навесы

    Мы предлагаем выход с этого положения – изящный навес. Что в дождливые и жаркие дни может отлично укрывать от осадков или палящего солнца маленьких детей, так любящих играть возле вашего дома.

  • Заборы и ворота

    Выбирая забор нужно руководствоваться следующими приоритетами: цена, надежность, эстетика, привлекательность и долговечность..

  • Перила и ограждения

    Интерьер квартир, офисов и домов включает в себя обстановку внутри помещений, снаружи, окна, балконы и лоджию.

Производственное предприятие

Авторизация:

Нашим клиентам:

Акция-Akcia

Balkonni reshitky Yak vstanovytyВиготовлення балконний решіток починається з проектування. Дизайнери створюють малюнок, враховуючи побажання замовника. Маючи всі необхідні виміри, створюються унікальні металеві конструкції.

Якщо балкон є незаскленим, то грати необхідно зафіксувати так, щоб вони не виходили за межі балконної плити, і прикріпити її до несучої частини.

Метод, який найчастіше використовують, полягає в тому, щоб грати прикріплялися за межами перил, в середньому на сантиметрів 10 вище стелі лоджії, і сантиметрів на 50 нижче перил. В результаті чого, з усіх боків роблять отвори, і в них уже вставляють кронштейни. Далі до цих кронштейнів приварюють грати. Але якщо балкон має великий розмір, то решітки ділять на секції, а з'єднують їх під час установки електричним зварюванням.

Варто зауважити, що для установки краще звернутися до професіоналів. Є кілька причин, перша - це те, що необхідно не забувати про віконні зливи. Для того, щоб вони функціонували правильно, необхідно грати у верхній і нижній частині робити опуклими. А місця, де балконна конструкція торкається з поверхнею балкона, необхідно розділити гумовою прокладкою. Так само важливо звернути увагу на отвори по периметру балкона, їх необхідно зробити правильно, адже від цього буде залежати, наскільки міцно закріпиться металевий виріб

Тому установку грат на балкони краще довірити професіоналам, які виконають цю роботу якісно, ​​надійно і швидко. І ваш балкон прослужить вам багато років.

Zakaz-zvonka-mastera