^ВВЕРХ


  • Навесы

    Мы предлагаем выход с этого положения – изящный навес. Что в дождливые и жаркие дни может отлично укрывать от осадков или палящего солнца маленьких детей, так любящих играть возле вашего дома.

  • Заборы и ворота

    Выбирая забор нужно руководствоваться следующими приоритетами: цена, надежность, эстетика, привлекательность и долговечность..

  • Перила и ограждения

    Интерьер квартир, офисов и домов включает в себя обстановку внутри помещений, снаружи, окна, балконы и лоджию.

Производственное предприятие

Быстрая связь:

Email:
Тема:
Текст:
2+2=

Авторизация:

Нашим клиентам:

Акция-Akcia

Виготовлення-козирків-Vyhotovlennya-kozyrkivКозирком називають невеличкий навіс, який прикріплюється над дверима будівлі. Такі козирки являються невід’ємною частиною фасаду. Його основною функцією вважається захист входу від атмосферних опадів, хоча також він є і архітектурним елементом.

Виготовлення козирків

Процес виготовлення козирків має декілька етапів:

1.      Створення дизайн-проекту. Оскільки кожен будинок має свої особливості, дизайнери розробляють індивідуальний проект для кожного козирка, враховуючи побажання замовника та можливі нюанси кріплення конструкції. Наприклад, стиль Hi-Tech  стилістично не підійде для старовинної будівлі, а для сучасної будівлі буде дивним поєднання нових тенденцій в будівництві та кованих виробів з елементами зістарювання.

2.      На другому етапі,  обираються матеріали. Крім металу, козирок потрібно накрити профнастилом або полікарбонатом. Ці сучасні матеріали найбільш підходящі для виготовлення козирків в Києві. Світлопрозорі козирки с стільниковим або монолітним полікарбонатом стають все популярнішими. Цей матеріал дуже зручний при виготовленні, оскільки його можна легко вигнути, аби козирок був потрібної форми. Також, кольорова гамма полікарбонату дуже широка, що дає можливість урізноманітнити колірні рішення для козирків.

Для виготовлення каркасу, найчастіше обирають нержавіючу сталь.

3.      Третій етап – виготовлення козирка. В Києві цим займається безліч компаній, але необхідно пересвідчитись в якості матеріалів, які вони використовують.

4.      Завершальний етап – це установка козирків в Києві.

Компанія «Майстри Металу» пропонують широкий вибір матеріалів для виготовлення козирків в Києві. Після замовлення, складаючи дизайн-проект, можна обрати будь-які з пропонованих матеріалів. Спеціалісти підкажуть, які з них краще поєднуються. Не слід забувати і про корозію, яка завжди крокує поруч з металевими виробами. Холодна оцинковка врятує металевий козирок і він буде служити протягом багатьох десятків років.

Козирок – це не тільки надійний захист для вхідних дверей, а й стильний та оригінальний елемент екстерєру всієї будівлі. 

Zakaz-zvonka-mastera

г. Киев, ул. Бориспольская, 7       Тел: (050) 742-00-88  |  (097) 339-71-58  |  (044) 338-48-21    Email:  info@lmv.kiev.ua


"Мастера Металла"   2004 - 2016.  Все права защищены.

Главная__Навесы__Заборы и ворота__Металоконструкции__Козырьки__Решетки__Перила и ограждения__Статьи